do góry
ikonaInwestycje Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa ŚląskiegoikonaOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiegoikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Powiatowy Festiwal Piosenki Harcerskiej „Harfa 2018”

30 Kwiecień 2018
kategoria:
Aktualności
 

W bieżącym roku, areną festiwalu organizowanego przez Komendę Hufca ZHP Kłobuck „Harfa 2018” stała się scena Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej.

Ta cykliczna, odbywająca się co rok impreza gromadzi młodych harcerzy  z całego powiatu. Biorą oni udział, jako soliści oraz w zespołach, w przesłuchaniach konkursowych. Poza konkursem, zgodnie z tradycja wystąpili uczestnicy niezrzeszeni w ZHP. Powiat Kłobucki tradycyjnie wspiera kłobucki hufiec ZHP w organizacji festiwalu.

W bieżącym roku wspólnie z samorządem powiatowym, festiwal wspierała Gmina Wręczyca Wielka oraz tamtejszy GOK. Wicestarosta Kłobucki Maciej Biernacki reprezentujący powiat, na widowni słuchał i oglądał wykonawców, a także wręczał dyplomy i nagrody wyróżnionym w przeglądzie.