Powiatowe zawody strzeleckie Ligi Obrony Kraju

14 Marzec 2019

We wtorek 12 marca w Szkole Podstawowej w Popowie, w zawodach strzeleckich pn. „Pamięci żołnierzy wyklętych” zmierzyły się drużyny ze szkół naszego powiatu.

Zawody zorganizowane przez kłobuckie koło LOK reprezentowane przez Dariusza Wojnowskiego, rozegrano w dwudziestą rocznicę wstąpienia Polski do NATO. Imprezę wsparło Starostwo Powiatowe w Kłobucku, a puchary i dyplomy wręczał zwycięzcom i uczestnikom, m.in. Mieczysław Szewczyk - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kłobuckiego.