Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej juniorów młodszych

14 Marzec 2019

W sobotę 10 marca, w Sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostrowach nad Okszą,  rozegrano powiatowe mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w halowej piłce nożnej chłopców.

W turnieju wzięło udział 7 drużyn. Zwyciężyła drużyna gospodarzy - reprezentująca szkołę w Ostrowach. Zawody zorganizował powiatowy SZS  wspólnie ze szkołą w Ostrowach.

Organizatorów, których reprezentowali dyrektor szkoły Dariusz Bednarski  oraz nauczyciele Grzegorz Garbaciak i Dariusz Wojnowski wsparł samorząd powiatowy poprzez Starostwo Powiatowe w Kłobucku. Dyplomy  Puchary wręczał m.in. Mieczysław Szewczyk Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kłobuckiego.