Powiatowe przewozy osób

02 Lipiec 2021

W dniu 28 czerwca 2021 r. zostały podpisane przez Starostę Kłobuckiego Henryka Kiepurę oraz Członka Zarządu Macieja Biernackiego aneksy, przedłużające umowy do dnia 31 grudnia 2021 r., na świadczenie usług polegających na realizacji powiatowych przewozów osób o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych powiatu kłobuckiego.

Aneksy zostały podpisane z operatorami:

- Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Częstochowa w Częstochowie Spółka Akcyjna, ul. Krasińskiego 14/24, 42-200 Częstochowa na linii:

• Julianów – Kłobuck,
  • Janiki - Kłobuck,
  • Rębielice Królewski – Krzepice;

- Panem Kazimierzem Wystalskim, ZAKŁAD USŁUGOWY „TEST – PAKT” z siedzibą w Przystajni, ul. Leśna 17, 42-141 Przystajń, na linii:

• Przystajń -  Kłobuck,
  • Praszczyki – Krzepice;

- Panem Pawłem Leśnikowskim,  ITER – TRANS Paweł Leśnikowski z siedzibą w Ostrowach nad Okszą, ul. Kasztanowa 37, 42-122 Ostrowy nad Okszą, na linii:

• Kłobuck – Popów.