do góry
ikonaInwestycje Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa ŚląskiegoikonaOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiegoikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Powiat Kłobucki inwestuje w bazę szkolną

02 Lipiec 2021
kategoria:
Aktualności

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall podpisali 1 lipca umowę, na mocy której firma „ECO-TEAM Sp. z o.o. sp.k.” z siedzibą w Częstochowie zmodernizuje kotłownię działającą przy powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku, przy ul. Ks. Skorupki.

Ze strony zleceniobiorcy umowę podpisywała, posiadająca pełnomocnictwa spółki - Aleksandra Olas.

Głównym celem modernizacji, zapisanym w umowie, jest „Ograniczenie niskiej emisji w Powiecie Kłobuckim”. Całkowity koszt inwestycji wynosi ponad 1 milion zł. W tej kwocie, zawarta jest dotacja w wysokości  826.291 zł. pozyskana przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego czyli ze środków Unii Europejskiej. Zgodnie z umową inwestycja ma zostać ukończona przed sezonem grzewczym w br.

Powiat Kłobucki inwestuje w bazę szkolną

2 lipiec 2021 2 zdjęć