Powiat Kłobucki inwestuje w bazę szkolną

02 Lipiec 2021

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall podpisali 1 lipca umowę, na mocy której firma „ECO-TEAM Sp. z o.o. sp.k.” z siedzibą w Częstochowie zmodernizuje kotłownię działającą przy powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku, przy ul. Ks. Skorupki.

Ze strony zleceniobiorcy umowę podpisywała, posiadająca pełnomocnictwa spółki - Aleksandra Olas.

Głównym celem modernizacji, zapisanym w umowie, jest „Ograniczenie niskiej emisji w Powiecie Kłobuckim”. Całkowity koszt inwestycji wynosi ponad 1 milion zł. W tej kwocie, zawarta jest dotacja w wysokości  826.291 zł. pozyskana przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego czyli ze środków Unii Europejskiej. Zgodnie z umową inwestycja ma zostać ukończona przed sezonem grzewczym w br.

Powiat Kłobucki inwestuje w bazę szkolną

2 lipiec 2021 2 zdjęć