Powiatowe Zawody Strzeleckie w Kulach

27 Wrzesień 2021

W dniu 24 września 2021r. na Strzelnicy Sportowej Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach zostały zorganizowane przez Ligę Obrony Kraju Zarządu Powiatowo-Miejskiego w Kłobucku Powiatowe Zawody Strzeleckie z okazji 82 rocznicy obrony terytorium Polski przed wojskami III Rzeszy i ZSRR-kampanii wrześniowej.

Starostwo Powiatowe w Kłobucku reprezentowali: Vicestarosta Zdzisława Kall  i Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kłobucku Andrzej Wystalski.

Wśród uczestników była duża rywalizacja. Uczestnicy strzelali z pistoletu Margolin w pozycji stojącej z odległości 25 metrów. Najlepszym zawodnikom wręczono puchary.