ikonaW piątek (29 marca 2024 r.) nie pracuje Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

23 Listopad 2016

Centrum Edukacji i Pracy w Częstochowie oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Kłobucku to organizatorzy Powiatowych Targów Edukacji i Pracy. Wydarzenie pod patronatem Starostwa Powiatowego odbyło się 23 listopada w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Kłobucku. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowali przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kłobuckiego: Zespoły Szkół nr 1, 2 i 3 z Kłobucka oraz Zespół Szkół z Krzepic. Młodzież zwiedzająca stoiska pracodawców i jednostek edukacyjnych zapoznawała się z dostępnymi ofertami pracy i szkoleń oraz możliwościami dalszego kształcenia po ukończeniu szkoły. Na zwiedzających czekały stoiska prezentujące praktyczne umiejętności uczniów klas fryzjerskich i kierunków technicznych oraz klas mundurowych. Goście targów mieli również okazję zapoznać się z kulinarnymi talentami uczniów klas o kierunku gastronomicznym, którzy w szkolnych pracowniach przygotowali poczęstunek dla zwiedzających.