Powiat wspiera XIII Ogólnopolski Bieg Zajączkowski

06 Kwiecień 2018

Starostwo Powiatowe podpisało umowę z Klubem Biegacza „Florian” w Zajączkach Drugich w sprawie wsparcia organizacji XIII Ogólnopolskiego Biegu Zajączkowskiego.

Bieg organizowany przez KB „Florian” i miejscową jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej, w bieżącym roku odbędzie się 3 maja 2018 roku w Zajączkach Drugich. Umowę ze strony Powiatu podpisywał Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Maciej Biernacki. Klub „Florian” reprezentował  jego prezes Tadeusz Krawczyk.