ikonaInformujemy, że w dniach 17-20 sierpnia (piątek i poniedziałek) Starostwo Powiatowe w Kłobucku będzie pracować w godzinach od 6:30 do 14:30. Nie dotyczy Wydziału Komunikacji i Transportu).ikonaNABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Powiat remontuje drogi po zimie

20 Kwiecień 2018

W siedzibie Starostwa Powiatowego podpisano umowę na naprawy dróg po zimie, w powiecie kłobuckim.

Zadanie, zgodnie z warunkami podpisanej umowy, polegające na remoncie cząstkowym nawierzchni dróg wojewódzkich i powiatowych w przetargu zostało wycenione, przez zwycięskiego oferenta,  firmę Hucz Sp. z o.o. Sp.k. z Boronowa na  kwotę 1 528 917 zł.

Ze strony Powiatu umowę podpisali Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Maciej Biernacki. Wykonawcę reprezentował Prezes Edward Hucz.

Roboty, których celem jest poprawa jakości dróg i bezpieczeństwa ich użytkowników, rozpoczną się od przyszłego tygodnia.