Narada w Starostwie Powiatowym

18 Kwiecień 2018

Monitorowanie zagrożenia afrykańskim pomorem świń w naszym regionie, to temat narady zorganizowanej przez Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kłobucku.

W siedzibie urzędu, ze Starostą Henrykiem Kiepurą, spotkali się weterynarze z Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, strażacy, policjanci i leśnicy. Podczas spotkania Powiatowy Inspektor Weterynarii – Janusz Związek przedstawił prezentację z obszernym raportem w sprawie ASF w Polsce.

W naradzie ze strony organizatora uczestniczyli także m.in. Krzysztof Nowak Członek Zarządu Powiatu oraz przedstawiciele merytorycznych wydziałów Starostwa.