do góry
ikonaInwestycje Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa ŚląskiegoikonaOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiegoikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Narada w Starostwie Powiatowym

18 Kwiecień 2018
kategoria:
Aktualności

Monitorowanie zagrożenia afrykańskim pomorem świń w naszym regionie, to temat narady zorganizowanej przez Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kłobucku.

W siedzibie urzędu, ze Starostą Henrykiem Kiepurą, spotkali się weterynarze z Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, strażacy, policjanci i leśnicy. Podczas spotkania Powiatowy Inspektor Weterynarii – Janusz Związek przedstawił prezentację z obszernym raportem w sprawie ASF w Polsce.

W naradzie ze strony organizatora uczestniczyli także m.in. Krzysztof Nowak Członek Zarządu Powiatu oraz przedstawiciele merytorycznych wydziałów Starostwa.