Powiat Kłobucki zleca wykonanie Uproszczonego Planu Urządzenia Lasów

22 Styczeń 2020

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall, reprezentując Zarząd Powiatu Kłobuckiego, podpisali 20 stycznia br. umowę na wykonanie Uproszczonego Planu Urządzenia Lasów na obszarze naszego powiatu i nie będących własnością Skarbu Państwa.

Zgodnie z umową, wykonanie planu urządzenia lasów, leżących na terenie wszystkich gmin powiatu oraz należących do osób fizycznych i wspólnot gruntowych, których powierzchnia wynosi ok.4828 ha, powierzono firmie LAS-R Sp. z o.o. z Krakowa. Koszt zadania wynosi 199 919 zł, a termin przekazania gotowych planów uzgodniono na 15 czerwca br.

Ze strony wykonawcy, umowę podpisali: Kamil Piątek Prezes Zarządu firmy oraz Marek Młynarczyk Wiceprezes.