ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Koncert Noworoczny we Wręczycy Wielkiej

20 Styczeń 2020

Na zaproszenie prężnie działającego i tętniącego kulturalnym życiem,  Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej, przedstawiciele samorządu powiatowego: Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Przewodniczący Rady Powiatu Kłobuckiego Zbigniew Pilśniak, Wicestarosta Zdzisława Kall, Członek Zarządu Powiatu Józef Borecki oraz Radna Rady Powiatu Aneta Kiepura, zasiedli w niedzielę 19 stycznia, na widowni Koncertu Noworocznego zorganizowanego przez wręczycki GOK.

Gwiazdami wieczoru, wykonawcami przebojów muzyki operowej i operetkowej (tzw. evergreen’ów) byli soliści lokalnych scen: sopranistka Iwona Karbowska oraz tenor - Jacek Wojtal. Akompaniowała im Dzięcięco - Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wręczycy Wielkiej pod batutą Bartłomieja Pięty.