Powiat dla sportu szkolnego

07 Maj 2021

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura wraz z Wicestarostą Zdzisławą Kall podpisali 7 maja umowę, w myśl której Powiat wesprze finansowo Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kłobucku, kwotą 20 tys. zł. Ze strony szkolnego związku, podpisy złożyli Przewodniczący PSZS Rafał Nowak oraz Skarbnik Zdzisław Wierus. Zgodnie z treścią umowy, PSZS  przeznaczy dotację na organizację zawodów oraz imprez sportowych i rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz lokalnych społeczności naszego powiatu.
Z projektem obejmującym ten zakres działań, kłobucki PSZS, z sukcesem wystartował w Otwartym Konkursie Ofert na realizację zadania publicznego, organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku.
Młodym mieszkańcom naszego powiatu życzymy ciekawych imprez i trzymających w napięciu zmagań sportowych oraz jak najszybciej, warunków umożliwiających ich rozegranie.