,,Pomoc to dar serca” - IV Bal Charytatywny

24 Styczeń 2024

,,Pomoc to dar serca” – pod takim hasłem odbył się IV Bal Charytatywny zorganizowany na rzecz wspierania osób niepełnosprawnych, w szczególności uczestników ,,Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzepicach” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku oraz Stowarzyszenie na rzecz wspierania Osób Niepełnosprawnych ,,Warto spełniać marzenia”.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, sponsorom, uczestnikom Balu za zaufanie, obecność, za przedmioty do licytacji, wspaniałą atmosferę, a przede wszystkim za wsparcie finansowe na rzecz osób niepełnosprawnych, a w szczególności uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzepicach.

Bal Charytatywny 2024 r. był niezapomnianym spotkaniem wspaniałych ludzi, którzy reagują na potrzeby innych, potrafią dzielić się swoim dobrem. Dzięki życzliwości i hojności osób dobrej woli zebraliśmy niesamowitą kwotę 93. 000, 00 zł, która zostanie przeznaczona na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Dziękujemy!