do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Pomoc psychologiczna

08 Maj 2020
kategoria:
Aktualności

Informujemy, że w związku z wystąpieniem epidemii koronawirusa COVID-19 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, z dniem 27 marca 2020 roku Starostwo Powiatowe w Kłobucku uruchamia wsparcie psychologiczne dla osób, które muszą odbyć kwarantannę domową lub które są pod nadzorem epidemiologicznym.

Pomoc psychologiczną uzyskać można dzwoniąc pod nr tel. 572 143 287.

Dyżur od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 pełnić będą psychologowie udzielając specjalistycznego poradnictwa.

Jednocześnie informujemy, że dzwoniąc pod podany numer telefonu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do udzielenia poradnictwa psychologicznego (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit „a” rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).