Zagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim

27 Marzec 2020

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłobucku podała raport dobowy aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu kłobuckiego w związku z pandemią koronawirusa. Z każdym dniem wzrasta liczba osób będących pod nadzorem epidemiologicznym i objętych kwarantanną domową z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 6 osób przechodzi kwarantannę z nałożoną decyzją administracyjną, a 243 osób pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym.

Raport dobowy, stan na godzinę 12:00, 27 marca 2020 dla Powiatu Kłobuckiego:

• Liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną - 6
  • Liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem CoV- 4
  • Liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym - 243
  • Liczba osób zarażonych koronawirusem w powiecie kłobuckim - 0

Ministerstwo Zdrowia informuje, że na godzinę 12:00 dnia 27 marca 2020r. jest 1244 osób zarażonych koronawirusem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast 16 osób nie żyje.