ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Politechnika Częstochowska obchodziła jubileusz 70 lat istnienia

03 Grudzień 2019

W częstochowskim Teatrze im. Adama Mickiewicza, w piątek 29 listopada, miały miejsce uroczystości uczczenia 70 lat funkcjonowania, najstarszej uczelni w regionie częstochowskim – Politechniki Częstochowskiej.

Na zaproszenie organizatorów, w uroczystości uczestniczył przedstawiciel Powiatu Kłobuckiego, Członek Zarządu - Maciej Biernacki. Obchody objęli patronatem m.in. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Konferencja Rektorów Polskich Uczelni Technicznych i Prezydent Miasta Częstochowy.