do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Lokum dla lokalnych organizacji i stowarzyszeń

03 Grudzień 2019
kategoria:
Aktualności

Centrum Integracji i Aktywności Społecznej przy ulicy Harcerskiej 4a w Kłobucku otwarło swe podwoje dla lokalnych organizacji.

Symbolicznego i uroczystego otwarcia dokonali: Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Teresa Duraj-Stefańska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Kłobucku Józef Batóg.  Swoją siedzibę znalazły tam: Ochotnicza Straż Pożarna w Kłobucku, Liga Obrony Kraju Zarząd Powiatowo-Miejski w Kłobucku, Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Kłobucku, Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Kłobucku, Polski Związek Niewidomych w Kłobucku, Stowarzyszenie „Mila i Przyjaciele”, Stowarzyszenie Górników w Kłobucku, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Kłobucku, Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet „Kobiety Aktywne” w Kłobucku, Stowarzyszenie Akademia III Wieku w Kłobucku, Koło Pszczelarzy w Kłobucku, a także stowarzyszenia: Kłobuckie Stowarzyszenie 42-100 Zajawka, Towarzystwo Przyjaciół Kłobucka oraz Kłobuckie Stowarzyszenie Sportowe NGB.

Na zaproszenie gminy w uroczystości otwarcia wziął udział Starosta Kłobucki Henryk Kiepura.
Inwestycja została dofinansowana środkami Unii Europejskiej, w ramach projektu Regionalnych Inwestycji Terytorialnych.