ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Plecak dla Pierwszaka!

04 Kwiecień 2024

Szkoły ponadpodstawowe w Powiecie Kłobuckim cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem absolwentów klas ósmych.

Wysokie wyniki zdawalności egzaminów maturalnych i zawodowych, nowoczesna baza dydaktyczna, wysoki poziom bezpieczeństwa, to tylko niektóre z zalet naszych placówek. W poprzednim roku szkolnym 70% absolwentów szkół podstawowych zdecydowało się na kontynuację nauki właśnie w Powiecie Kłobuckim.

Przyszły rok szkolny będzie wyzwaniem dla szkół ponadpodstawowych. Ośmioklasistów w naszym Powiecie jest niewielu, w niektórych placówkach w ogóle nie ma klas ósmych. Powiat Kłobucki chce dodatkowo zmotywować tegorocznych absolwentów podstawówek do wyboru właśnie naszych szkół.

Każdy uczeń, który zdecyduje się na kontynuowanie nauki w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku, w Zespole Szkół Nr 2 w Kłobucku, Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku czy w Zespole Szkół w Krzepicach otrzyma od Powiatu Kłobuckiego PREZENT w postaci MARKOWEGO PLECAKA wraz z powiatowymi gadżetami.

Ta niecodzienna „wyprawka dla pierwszaka” ma być dodatkową motywacją, by zostać w naszym Powiecie. Oferta szkół ponadpodstawowych, dla których Powiat Kłobucki jest organem prowadzącym jest bardzo bogata.

Poniżej znajdują się oferty edukacyjne:

• Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku
  • Zespołu Szkół Nr 2 w Kłobucku
  • Zespołu Szkół Nr 3 w Kłobucku
  • Zespołu Szkół w Krzepicach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami!!!

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Oferta naszych Szkół.pdf 24-01-26 09:25 232.58KB pobierz plik: Oferta naszych Szkół.pdf