do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Pamiętamy o naszych zmarłych

31 Październik 2019
kategoria:
Aktualności
 

Jak co roku przed dniem Wszystkich Świętych, 31 października, przedstawiciele samorządu Powiatu Kłobuckiego: Starosta Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall oraz członkowie Zarządu Powiatu Maciej Biernacki i Krzysztof Nowak, złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze na grobach działaczy samorządowych i pracowników jednostek organizacyjnych powiatu.  Na cmentarzach w Kłobucku i w Miedźnie wiązankami kwiatów i zniczami na mogiłach, uhonorowali też pamięć poległych na kłobuckiej ziemi żołnierzy.             
Kwiaty zostały złożone na grobach zasłużonych działaczy samorządowych, związanych z samorządem powiatowym:  Marka Sztolcmana – Starosty Kłobuckiego i późniejszego Wojewody  Śląskiego, Jana Perza – Starosty Kłobuckiego, Tadeusza Witta – Przewodniczącego Rady Powiatu Kłobuckiego, Janiny Świć-Irach,  Wiesława Dryndy, Henryka Klimczaka i Mirosława Przygody – radnych powiatowych a także na mogiłach Barbary Stefańskiej i Tadeusza Pułki - dyrektorów powiatowych jednostek organizacyjnych.           
Na grobach w Miedźnie, zgodnie z tradycją, przedstawiciele Powiatu Kłobuckiego złożyli kwiaty wspólnie z Panią Anną Sztolcman.        
Cześć pamięci zmarłym!