do góry
ikonaInwestycje Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa ŚląskiegoikonaOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiegoikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Otwarcie pleneru malarskiego „Powiat kłobucki - okno na świat”

06 Październik 2021
kategoria:
Aktualności

W dniu 4 października 2021 roku odbyło się uroczyste otwarcie Pleneru Malarskiego „POWIAT KŁOBUCKI  - OKNO NA ŚWIAT” zorganizowanego przez Grupę „Nasze Marzenia” w partnerstwie z Powiatem Kłobuckim. Honorowy Patronat przyjął Starosta Kłobucki – Henryk Kiepura.

W plenerze bierze udział 8 artystów malarzy/plastyków oraz dzieci i młodzież ze szkół Powiatu Kłobuckiego.

Uroczystego otwarcia pleneru dokonała Wicestarosta - Zdzisława Kall. Trener warsztatów malarskich Pani Zofia Trzepióra-Noga przedstawiła grupę uczestników pleneru dziękując na zaproszenie i świetną organizację. Artyści przedstawili swoją twórczość oraz elementy kultury i sztuki, które najczęściej są inspiracją w twórczości każdego z nich. W dniu otwarcia pleneru artyści mogli się cieszyć prawdziwą polską złotą jesienią.