Otwarcie pleneru malarskiego „Powiat kłobucki - okno na świat”

06 Październik 2021

W dniu 4 października 2021 roku odbyło się uroczyste otwarcie Pleneru Malarskiego „POWIAT KŁOBUCKI  - OKNO NA ŚWIAT” zorganizowanego przez Grupę „Nasze Marzenia” w partnerstwie z Powiatem Kłobuckim. Honorowy Patronat przyjął Starosta Kłobucki – Henryk Kiepura.

W plenerze bierze udział 8 artystów malarzy/plastyków oraz dzieci i młodzież ze szkół Powiatu Kłobuckiego.

Uroczystego otwarcia pleneru dokonała Wicestarosta - Zdzisława Kall. Trener warsztatów malarskich Pani Zofia Trzepióra-Noga przedstawiła grupę uczestników pleneru dziękując na zaproszenie i świetną organizację. Artyści przedstawili swoją twórczość oraz elementy kultury i sztuki, które najczęściej są inspiracją w twórczości każdego z nich. W dniu otwarcia pleneru artyści mogli się cieszyć prawdziwą polską złotą jesienią.