Ostrowy nad Okszą - odbiór techniczny drogi

21 Maj 2021

Starosta Henryk Kiepura i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Mieczysław Szewczyk uczestniczyli w odbiorze technicznym drogi powiatowej w Ostrowach nad Okszą ul. Częstochowska.

Wykonane przez firmę Larix zadanie o wartości kosztorysowej 600 000 tysięcy złotych zostało wykonane w terminie. Nowa nawierzchnia, studnie chłonne które wchodziły w zakres realizacji zadania poprawią standard i bezpieczeństwo kierowców i mieszkańców.

To kolejna inwestycja zrealizowana przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku w całości sfinansowana ze środków własnych.