do góry
Strona główna Aktualności

Olimpia Truskolasy nagrodzona w Katowicach

27 Listopad 2017
kategoria:
Aktualności

Gratulacje dla klubu Olimpia Truskolasy z gminy Wręczyca Wielka w naszym powiecie. Prezes Olimpii Krzysztof Krawczyk odebrał w sobotę, 25 listopada, nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego za Wzorowy Obiekt Sportowy.

Klubowi i wszystkim zaangażowanym w prace na jego rzecz należą się brawa i podziękowania, za sukcesy sportowe oraz promocję naszego powiatu. Kluby do konkursu zgłaszali Starostowie 12 powiatów województwa, w których aktywnie działa Zrzeszenie LZS.  Kluby, które zostały laureatami konkursu, otrzymały puchary ufundowane przez Marszałka Województwa Śląskiego oraz sprzęt sportowy ufundowany przez Śląski Związek Piłki Nożnej i Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach oraz firmę VITA SPORT. Konkurs wsparła finansowo firma GSU S.A., Gliwice.

Powiat Kłobucki na gali w Katowicach, reprezentowała delegacja, w której na zaproszenie organizatorów, prócz działaczy Olimpii Truskolasy i powiatowego LZS, znaleźli się Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Nowak oraz Stanisław Wrzesiński i Wiesław Drab. Podziękowali oni działaczom sportowym z Truskolasów  oraz Prezesowi Powiatowego Zrzeszenia LZS w Kłobucku - Grzegorzowi Garbaciakowi.