ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Dnia Położnych

20 Maj 2019

Na zaproszenie Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, uczestniczył w piątek, 17 maja w obchodach ich święta.

W trakcie uroczystości, która odbyła się na dużej scenie i w foyer Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, Starosta podziękował za niesioną pacjentom pomoc i opiekę, wszystkim Paniom, które wykonując te zawody, w istocie pełnią szlachetną służbę na rzecz drugiego człowieka.  Życzył także pielęgniarkom i położnym, wynagrodzeń na poziomie unijnym,  za ich odpowiedzialną i niełatwą pracę.