Ponad 2 miliony na drogi w Powiecie Kłobuckim

17 Maj 2019

Niebawem ruszy, oczekiwana inwestycja dotycząca przebudowy drogi powiatowej relacji Grodzisko-Pierzchno-Libidza. Wniosek o dofinansowanie zadania złożony przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku został wysoko oceniony i zadanie otrzyma dofinansowanie Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Uchwałę w tej sprawie podjął 15 maja br. Zarząd Województwa Śląskiego, przyznając dofinansowanie zadania w wysokości 2 034 680 złotych. W realizacji inwestycji uczestniczyć będą gminy Kłobuck i Wręczyca Wielka, które zadeklarowały udział finansowy w realizacji zadania.