ikonaInformujemy, że w dniach 17-20 sierpnia (piątek i poniedziałek) Starostwo Powiatowe w Kłobucku będzie pracować w godzinach od 6:30 do 14:30. Nie dotyczy Wydziału Komunikacji i Transportu).ikonaNABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Obchody Dnia Strażaka w jednostkach OSP w naszym powiecie

07 Maj 2018

W pierwszy majowy weekend, Wicestarosta Kłobucki Maciej Biernacki, uczestniczył w uroczystych obchodach Dnia Strażaka, zorganizowanych przez jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi oraz w Kamyku.

W trakcie uroczystości w Nowej Wsi, biskup Diecezji Kijowsko-Żytomierskiej na Ukrainie ks. Witalis Krzywicki, wspólnie z proboszczem parafii pw. św. Stanisława w Białej, ks. Marek Cerkowniakiem, poświęcili nowy sztandar jednostki oraz figurę św. Floriana. W uroczystościach uczestniczyli także przedstawiciele Gminy Kłobuck, na czele z Burmistrzem Jerzym Zakrzewskim.

Wicestarosta M. Biernacki, w imieniu samorządu powiatowego, przekazał na ręce Roberta Turka, prezesa jednostki OSP w Nowej Wsi, sprzęt strażacki.