Obchody Dnia Kobiet

05 Marzec 2018

W sobotę 3 marca br. w Konieczkach Powiatowa Rada Kół Gospodyń Wiejskich w Kłobucku zorganizowała tradycyjne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły panie ze wszystkich gmin naszego powiatu. Obecni byli również Przewodnicząca Rady Powiatowej KGW w Kłobucku Janina Koślik, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Burmistrz Krzepic Krystian Kotynia oraz Wójt Gminy Popów Bolesław Świtała.

Podczas spotkania Starosta Kłobucki Henryk Kiepura w imieniu Samorządu Powiatowego złożył życzenia dla wszystkich pań, a obecni na uroczystości panowie wręczyli paniom kwiaty.