Noworoczne spotkanie z seniorami

15 Styczeń 2019

Seniorzy uczestniczący w inauguracji, obejrzeli także występ grupy tanecznej, pań z własnego, seniorskiego stowarzyszenia, które razem z instruktorka Eweliną Bekus wykonały kilka tańców orientalnych, a następnie mieli okazję wysłuchać artystów Częstochowskiej Filharmonii: sopranistki Małgorzaty Siadlak oraz grającej na pianinie Olgi Wowkotrub i Siergieja Wowkotruba na skrzypcach.

Inaugurację przygotowało Powiatowe Stowarzyszeniem ATW, lokalny oddział Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów i Powiatowa Radą Seniorów wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Kłobucku. Prowadzący spotkanie przedstawiciele Stowarzyszenia: Barbara Marszał-Kościelniak oraz Marian Góra, podziękowali Powiatowi Kłobuckiemu i Gminie Kłobuck za stałą pomoc i wsparcie inicjatyw seniorskich. W inauguracji uczestniczyli także m.in.: Wicestarosta Zdzisława Kall, Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński, były Wójt Gminy Popów Bolesław Świtała oraz Sekretarz Powiatu Sylwia Tronina i Skarbnik Powiatu Katarzyna Kurowska.