Pamięci Pawła Adamowicza

16 Styczeń 2019

W poniedziałek, 15 stycznia, o godzinie 20.00,  na kłobuckim Rynku, przy pomniku Jana Pawła przedstawiciele lokalnych samorządów  i strażacy oddali hołd tragicznie zmarłemu Pawłowi Adamowiczowi - Prezydentowi Gdańska.

Pośród zebranych, którzy uczcili  zamordowanego zapaleniem zniczy i modlitwą, byli m.in.: Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Pilśniak, Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Wójt Popowa Jan Kowalik, Przewodniczący Rady Gminy Popów Henryk Wróż, Sekretarz Gminy Wręczyca Wielka Ewa Kasprzak, przedstawiciel gminy Panki i strażacy ochotnicy z Kłobucka.