do góry
Strona główna Aktualności

Narada w Starostwie Powiatowym

17 Październik 2017
kategoria:
Aktualności
 

W Starostwie Powiatowym w Kłobucku, z inicjatywy Starosty Kłobuckiego, odbyła się w poniedziałek, 16 października kolejna narada z wójtami i burmistrzami gmin naszego powiatu. W trakcie narady dyskutowano o bieżących kwestiach z działalności naszych samorządów. I tak reprezentanci wydziałów Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami oraz Inwestycji i Rozwoju w Starostwie Powiatowym poinformowali o zaawansowaniu projektu Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej powiatu kłobuckiego.

Uczestniczący w naradzie Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przekazał bieżące informacje dotyczące realizowanych z Urzędem Marszałkowskim projektów dofinansowania zakupu samochodów bojowych dla jednostek OSP w naszych gminach oraz poinformował o uruchamianym projekcie w ramach, którego można będzie pozyskać środki na remont strażnic OSP.

        

Narada w Starostwie Powiatowym w Kłobucku

Ustalono również pozostawienie na rok 2018 aktualnych lokalizacji punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w naszym powiecie.    

Gospodarzami narady byli Starosta Kłobucki Henryk Kiepura wraz z członkami Zarządu Powiatu: Wicestarostą Maciejem Biernackim oraz Krzysztofem Nowakiem.

Narada w Starostwie Powiatowym w Kłobucku