Nagrody Starosty Kłobuckiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

17 Październik 2017

16 października w Restauracji Wenecka w Kłobucku odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas którego Członkowie Zarządu Powiatu w Kłobucku -  Starosta Pan Henryk Kiepura, Wicestarosta Pan Maciej Biernacki, Pan Krzysztof Nowak i Pan Józef Borecki wręczyli Nagrody Starosty dyrektorom i nauczycielom placówek oświatowych, dla których Powiat Kłobucki jest organem prowadzącym.

W tym roku nagrodzono pięciu dyrektorów i ośmiu nauczycieli. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

1. Anna Nowicka - Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku
  2. Małgorzata Galle – Michałowska - Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Kłobucku
  3. Katarzyna Ściebura - Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Kłobucku
  4. Grzegorz Mastalerz - Dyrektor Zespołu Szkół w Krzepicach
  5. Małgorzata Orzeł - Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Kłobucku
  6. Mirosław Cebula - nauczyciel w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku
  7. Joanna Morawska - nauczycielka w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku
  8. Karolina Bargieła - nauczycielka w Zespole Szkół Nr 2 w Kłobucku
  9. Anna Grygiel - nauczycielka w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku
  10. Ewa Jadczak - nauczycielka w Zespole Szkół w Krzepicach
  11. Anna Winter - pedagog w PPP-P w Kłobucku
  12. Beata Pluta - nauczycielka w Zespole Szkół Nr 1 w  Kłobucku
  13. Wojciech Martyka - nauczyciel w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku

Członkowie Zarządu złożyli nagrodzonym serdeczne podziękowania za pracę na rzecz oświaty, za pasję i entuzjazm oraz trud włożony w edukację dzieci i młodzieży, za kształtowanie postaw obywatelskich oraz za wpajanie młodym ludziom ponadczasowych wartości.

Podczas spotkania nastąpiło także wręczenie aktu mianowania księdzu Jarosławowi Sowie, który w tym roku uzyskał stopień nauczyciela mianowanego.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również przedstawiciele związków zawodowych: Prezes Oddziału ZNP w Kłobucku Pani Grażyna Cholewa oraz Przewodniczący MOZO nr 2 NSZZ „Solidarność” Pan Marek Noszczyk.