Narada w Starostwie Powiatowym

12 Marzec 2020

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura zwołał i poprowadził w czwartek rano, naradę Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego, w sprawie aktualnej sytuacji w Powiecie Kłobuckim, związanej z rozprzestrzenianiem się choroby wywołanej koronawirusem COVID-19.

W naradzie uczestniczyli także Wicestarosta Zdzisława Kall, członkowie Zarządu Powiatu Kłobuckiego Maciej Biernacki i Krzysztof Nowak, Dyrektor kłobuckiego Zespołu Opieki Zdrowotnej – Joanna Maruszczyk, szefowie służb powiatowych: Komendant Państwowej Straży Pożarnej – bryg. Robert Ladra,  Komendant Powiatowy Policji – insp. Tomasz Górka, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kłobucku lek. med.  Dorota Barańska – Kaczmarek, powiatowa Pielęgniarka Epidemiologiczna Beata Szczerbak oraz pracownicy Starostwa Powiatowego.

Zebrani dokonali analizy sytuacji oraz określili zadania na najbliższy czas w związku z dynamicznym rozwojem sytuacji.

Powiat Kłobucki jest aktualnie wolny od przypadków zakażenia koronawirusem.