do góry
ikonaNigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ...ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Ważne! Zawieszenie zajęć w szkołach i niektórych placówkach prowadzonych przez Powiat Kłobucki

12 Marzec 2020
kategoria:
Aktualności

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca, w Powiecie Kłobuckim  zostało czasowo ograniczone funkcjonowanie szkół ponadpodstawowych.

Oznacza to, że nie będą się odbywały w tym okresie zajęcia dla uczniów w tych placówkach. Decyzja ta obejmuje wszystkie szkoły ale także  przedszkola  i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne na obszarze całej Polski.  Podobne rozwiązanie objęło również placówki kultury  w tym teatry, kina, muzea etc.  Kroki te zostały podjęte w związku z ogłoszonym stanem epidemii i koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19. 

Od 13 marca (tj. od piątku), zawieszone do odwołania, są też zajęcia dla seniorów w Dziennym Domu Senior+ w Kłobucku.