do góry
ikonaPowiat Kłobucki - bez smogu żyje się lepiejikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Nagrody sportowe 2018

14 Maj 2019
kategoria:
Aktualności

Uchwałą Nr 136/2019 z dnia 9 maja 2019 roku Zarząd Powiatu Kłobuckiego przyznał nagrody i wyróżnienia dla sportowców i trenerów za osiągnięte wyniki sportowe w 2018 roku.

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są za znaczące osiągnięcia we współzawodnictwie sportowym międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim w roku poprzedzającym przyznanie nagrody lub wyróżnienia.

Szczegółowe zasady przyznawania nagród i wyróżnień określa uchwała Nr 101/XIII/2016 Rady Powiatu w Kłobucku z dnia 17 lutego 2016 roku w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień dla sportowców i trenerów za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

W roku bieżącym uhonorowani zostali:

 

Lp

 

Imię i nazwisko osoby nagrodzonej/wyróżnionej/instytucja zgłaszająca

 

Rodzaj nagrody /wyróżnienia

 

Wysokość nagrody/forma

1.

Dominik Pietrzak Pietrzak/pływanie/zawodnik/rodzic

nagroda finansowa

300 zł

2.

Antoni Dądela/biegi/zawodnik/KB Florian

nagroda finansowa


200 zł

3.

Dominika Noga/pływanie/zawodniczka/rodzic

nagroda finansowa


300 zł

4.

Mateusz Pawłowski/taekwon-do/zawodnik/KS Wojownik

nagroda finansowa

 

                300 zł

5.

Maciej Frydrych/taekwon-do/zawodnik/KS Wojownik

 

nagroda finansowa

 

                 300 zł

6.

Arkadiusz Słomian/taekwon-do/zawodnik/KS Wojownik

nagroda finansowa

 

 

                 300 zł

7.

Kinga Kantor/taekwon-do/zawodniczka/rodzic

nagroda finansowa

 

 

                 300 zł

8.

Konrad Sitek/taekwon-do/zawodnik/ULKS Orient Kłobuck

nagroda finansowa   

 

 

                  200 zł

9.

Jan Kuźnik/judo/zawodnik/ULKS Orient Kłobuck

nagroda finansowa 

 

 

                  200 zł

10.

Marta Gryglewska/judo/zawodniczka/ULKS Orient Kłobuck

nagroda finansowa 

 

                  300 zł

11.

Sandra Czaińska/taekwondo/zawodniczka/ULKS Spartakus Krzepice

nagroda finansowa

 

                  100 zł

12.

Dominik Czaiński/taekwon-do/ zawodnik/ULKS Spartakus Krzepice

nagroda finansowa

 

 

                  100 zł

13.

Mateusz Ślązak/taekwon-do/ zawodnik/ULKS Spartakus Krzepice

nagroda finansowa

 

 

                  100 zł

14.

Oliwia Świącik/warcaby/taekwon-do/zawodniczka/rodzic

nagroda finansowa

 

 

                   100 zł

15.

Emilia Chuda/taekwon-do/zawodniczka/ULKS Pionier Panki

nagroda finansowa

 

                   300 zł

16.

Piotr Telenga/taekwon-do/zawodnik/ULKS Pionier Panki

nagroda finansowa

 

                    300 zł

17.

Paweł Telenga/taekwon-do/zawodnik/ULKS Pionier Panki

nagroda finansowa

 

                    300 zł

18.

Zuzanna Tomczyk/taekwon-do/zawodniczkaPZT Lublin

nagroda finansowa

 

                    300 zł

 

19.

Hubert Gloc/taekwon-do/zawodnik/PZT Lublin

nagroda finansowa

 

                    300 zł

20.

Sławomir Jaskuła/zawodnik/ ULKS Orient Kłobuck

 

 

nagroda finansowa

 

                     300 zł

21.

Mateusz Pawełczak/zawodnik/KB "Florian"

nagroda finansowa

 

                     200 zł

 

22.

Mateusz Jaskuła/ taekwon-do/ zawodnik/rodzic

nagroda finansowa

 

                     100 zł

 

23.

Szkoła Podstawowa w Popowie/drużyna/PSZS Kłobuck

nagroda finansowa

 

                     300 zł

24.

Szkoła Podstawowa w Starokrzepicach/oddział gimnazjum/drużyna/PSZS Kłobuck

nagroda finansowa

 

                     300 zł

25.

Zespół Szkół w Krzepicach/PSZS/drużyna/ Kłobuck

 

nagroda finansowa

 

                      300 zł

26.

Drużyna Siatkarzy ULKS Tygrysy Krzepice/PZ LZS Kłobuck

nagroda finansowa

 

                       500 zł

27.

Piotr Telenga/trener/ULKS Pionier Panki

wyróżnienie

                   

                      statuetka

 

28.

Damian Wolny/ trener/KS Wojownik

wyróżnienie

                     

                       statuetka

 

29.

Artur Osuchowski/działacz/KS Wojownik

wyróżnienie

                     

                       statuetka

 

30.

Grzegorz Kemuś/trener/KS Panki

wyróżnienie

                     

                       statuetka

 

31.

Dariusz Wojnowski/trener/PSZS

wyróżnienie

                   

                       statuetka    

 

32.

Sławomir Jaskuła/działaczULKS Orient Kłobuck

wyróżnienie

                     

                       statuetka

33.

Tadeusz Krawczyk/działacz/KB Florian

wyróżnienie        

                    

                       statuetka