Powiat wspiera lokalna kulturę

14 Maj 2019

Na przełomie lata i jesieni bieżącego roku, w Kłobucku, odbędzie się XVIII edycja Dni Długoszowskich - wydarzenia znaczącego dla lokalnej kultury i ważnego dla uczestniczących w nim mieszkańców.

Imprezę, od samego początku, dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego, organizuje Ponadregionalne Stowarzyszenie Edukacyjne „Wieniawa”.

14 maja, w imieniu samorządu powiatowego Starosta Kłobucki Henryk Kiepura wraz z Wicestarostą Zdzisławą Kall podpisali z PSE „Wieniawa” umowę, w myśl której Powiat Kłobucki wesprze organizatorów kwotą 10.000 zł. Finansowanie tego zadania, to efekt wyników Otwartego Konkursu Ofert dla organizacji pozarządowych ogłoszonego i rozstrzygniętego przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku w końcu minionego roku.

Ze strony PSE”Wieniawa” umowę podpisywał prezes stowarzyszenia Andrzej Sękiewicz.

Powiat wspiera lokalna kulturę

14 maj 2019 2 zdjęć