Modernizacja szkoły powiatowej na Zagórzu

20 Grudzień 2019

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall podpisali 19 grudnia, w siedzibie Starostwa Powiatowego umowę na termomodernizację dachu oraz instalację paneli fotowoltaicznych na dachu warsztatów Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku.  Zadanie o wartości ponad 1 mln złotych, to kolejna inwestycja w największej szkole, której organem prowadzącym jest Powiat Kłobucki. Wykonawcą inwestycji została firma Częstobud z Częstochowy, która ma ją zrealizować w czasie najbliższych wakacji letnich  oraz zakończyć we  wrześniu 2020 roku.  Ze strony wykonawcy umowę podpisał Dyrektor Damian Dobrowolski.