do góry
ikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Wigilijne spotkania w powiecie

20 Grudzień 2019
kategoria:
Aktualności

Przedświąteczny tydzień, to czas licznych wigilijnych spotkań w gronie różnych grup mieszkańców, organizacji społecznych, instytucji i zakładów pracy. Przedstawiciele samorządu powiatowego, na zaproszenie organizatorów, uczestniczą w wielu z nich. To zawsze spotkania wypełnione serdecznością i ciepłem, a także dobrymi nadziejami na przyszły rok. W ostatnich dniach Starosta Kłobucki Henryk Kiepura oraz z Wicestarosta Zdzisława Kall spotkali się m.in.: w Opatowie z pracownikami oraz pensjonariuszami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Hutce, z kombatantami z kłobuckiego koła ZKRPiBWP oraz członkami powiatowej organizacji LOK, z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku oraz przedstawicielami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Ośrodka Szkolenia Służb Więziennych w Kulach.
W czwartek, 19 grudnia, w  Szkole Podstawowej w Węglowicach uczestniczyli też w spotkaniu wigilijnym zorganizowanym przez Dyrekcję i grono pedagogiczne szkoły. W tym spotkaniu wzięli udział niepełnosprawni oraz potrzebujący pomocy mieszkańcy, zaproszeni przez szkołę. Z kolei spotkanie wigilijne w węglowickiej szkole miało miejsce w piątek 20 grudnia, a uczestniczyli w nim nauczyciele, uczniowie, rodzice, emerytowani nauczyciele i kombatanci oraz m.in. Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński.    
W piątek Starosta i Wicestarosta złożyli też życzenia seniorom z naszego powiatu, których aktywność skupia się wokół prowadzonego przez samorząd powiatowy Dziennego Domu Senior+.   
Serdeczna atmosfera spotkań i składane na nich życzenia to pozytywne i energetyzujące doświadczenie dla wszystkich stron.   
Życzymy wszystkim Wesołych Świąt.