ikonaInformujemy, że w dniach 17-20 sierpnia (piątek i poniedziałek) Starostwo Powiatowe w Kłobucku będzie pracować w godzinach od 6:30 do 14:30. Nie dotyczy Wydziału Komunikacji i Transportu).ikonaNABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Marszałek w Krzepicach

20 Lipiec 2018

Na zaproszenie Starosty Henryka Kiepury w Powiecie Kłobuckim gościli przedstawiciele władz samorządowych Województwa Śląskiego, Przewodniczący Sejmiku Stanisław Gmitruk oraz Wicemarszałek Województwa Śląskiego Stanisław Dąbrowa.

Goście odwiedzili m.in. Stację uzdatniania wody w Krzepicach. To projekt o wartości ponad 7 milionów złotych realizowany z dofinansowaniem Urzędu Marszałkowskiego (w ramach Regionalnych Inwestycji Terytorialnych) oraz ze środków budżetu Gminy Krzepice.

Inwestycje zaprezentował Burmistrz Krzepic Krystian Kotynia, a wśród gości znaleźli się także Starosta Powiatu Kłobuckiego Henryk Kiepura, Wicestarosta Maciej Biernacki oraz zastępca Dyrektora Wydziału Terenów Wiejskich Marcin Rachwał.

Uruchomienie inwestycji jeszcze bardziej podniesie standard i jakość wody spożywanej przez mieszkańców Gminy Krzepice.