ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

„Mój ulubiony przebój” - dziecięcy festiwal piosenki, w kłobuckim MOK

16 Październik 2019

We wtorek 15 października, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku, odbył się XXI Festiwal Piosenki „Mój ulubiony przebój”.

Konkurs , którego organizację, z ramienia MOK, koordynuje Andrzej Jelonek, przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i tradycyjnie gromadzi sporą grupę młodych miłośników śpiewania z naszego regionu.

Festiwal wsparł dotacją Zarząd Powiatu Kłobuckiego, przeznaczając ją na nagrody dla laureatów przeglądu. Wręczali je, uczestniczący w konkursie, na zaproszenie organizatorów: Wicestarosta Powiatu Kłobuckiego Zdzisława Kall oraz Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.