ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

„Mój ulubiony przebój” - dziecięcy festiwal piosenki, w kłobuckim MOK

16 Październik 2019

We wtorek 15 października, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku, odbył się XXI Festiwal Piosenki „Mój ulubiony przebój”.

Konkurs , którego organizację, z ramienia MOK, koordynuje Andrzej Jelonek, przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i tradycyjnie gromadzi sporą grupę młodych miłośników śpiewania z naszego regionu.

Festiwal wsparł dotacją Zarząd Powiatu Kłobuckiego, przeznaczając ją na nagrody dla laureatów przeglądu. Wręczali je, uczestniczący w konkursie, na zaproszenie organizatorów: Wicestarosta Powiatu Kłobuckiego Zdzisława Kall oraz Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.