Kolejna szkoła w naszym powiecie ze sztandarem

21 Październik 2019

W minionym tygodniu Starosta kłobucki Henryk Kiepura, na zaproszenie dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1  w Krzepicach wziął udział w uroczystości przekazania szkole odnowionego sztandaru.

W trakcie uroczystości, w sztafecie pokoleń,  dyrekcji, gronu pedagogicznemu i uczniom reprezentującym dzisiejszą SP nr 1 z Krzepic, sztandar przekazał pierwszy chorąży, pocztu sztandarowego z 1972 roku, emerytowany nauczyciel Wiesław Drab. Gospodarzem uroczystości była dyrektor Anna Szopa i  wicedyrektor Gabriela Kluba. Uroczystość uświetniła obecność Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Krzepic pod kierownictwem kapelmistrza Miłosza Janika.