Kolejna inwestycja na drodze powiatowej zakończona

20 Marzec 2024

Z udziałem Posła na Sejm Ziemi Kłobuckiej i Częstochowskiej – Henryka Kiepury, Starosty Powiatu Kłobuckiego Zdzisławy Kall oraz Wicestarosty Anety Kiepura, oficjalnie otwarto przebudowaną  drogę we Władysławowie.

Zadanie, którego realizację uruchomiło i nadzorowało Starostwo Powiatowe w Kłobucku, polegało na gruntownym remoncie i przebudowie 943 metrów drogi powiatowej we Władysławowie.

Koszt przedsięwzięcia to ok. 1,38 miliona złotych, które Starostwo pozyskało z funduszy centralnych.

To dobrze wydane pieniądze, z podatków płaconych przez Polaków. Pomagają poprawić bezpieczeństwo i komfort podróżowania dla mieszkańców Władysławowa oraz innych użytkowników drogi.

W otwarciu uczestniczyli także m.in. Mieczysław Szewczyk i Marek Sawicki, radni Rady Powiatu, zaangażowani we wszelkie starania o inwestycje w infrastrukturę drogową powiatu.