ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Powiat Kłobucki wspomaga strażaków ochotników

20 Marzec 2024

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnej Wsi w Gminie Wręczyca Wielka, na dorocznym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, udzielili  absolutorium Zarządowi oraz przyjęli plan działania na bieżący 2024 rok.

Uczestnicząca w zebraniu, na zaproszenie strażaków Zdzisława Kall Starosta Powiatu Kłobuckiego, przekazała jednostce w darze, ubranie specjalne do działań ratowniczo-gaśniczych BALLYCLARE XENON 2.0, zakupione przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Wśród gości zebrania byli także m.in. st. kpt. Łukasz Tasarz - z-ca dowódcy JRG PSP w Kłobucku, Tomasz Osiński Wójt Gminy Wręczyca Wielka, Robert Mańczyk - Członek Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Katowicach, Prezes Tomasz Kmieć i Naczelnik Adam Bejm z OSP Borowe.