do góry
ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaPowiat Kłobucki - bez smogu żyje się lepiejikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

IX KONCERT z GWIAZDĄ

02 Marzec 2019
kategoria:
Aktualności

W sobotę 2 marca w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej odbył się IX KONCERT z GWIAZDĄ. Tym razem na scenie GOK-u z wręczycką Dziecięco-Młodzieżową Orkiestrą Dętą wystąpił wirtuoz akordeonu Marcin Wyrostek, który w 2009 roku wygrał II edycję programu „Mam talent”.

Artysta nagrał trzy autorskie płyty, za które otrzymał m.in. potrójną platynę oraz nominację do nagrody Fryderyki 2010 za płytę „Magia del Tango” oraz podwójną platynową płytę za krążek „Coloriage” - 2012.

W koncercie wzięła udział Wicestarosta Kłobucki Zdzisława Kall wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Kłobuckiego Maciejem Biernackim, Przewodniczącym Rady Powiatu Kłobuckiego Zbigniewem Pilśniakiem oraz Radną Powiatu Kłobuckiego Anetą Kiepurą i Wójtem Gminy Wręczyca Wielka Tomaszem Osińskim.