Zakończenie XIII Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Kłobuck 2018/2019

01 Marzec 2019

W piątek 1 marca odbyło się zakończenie XIII Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Kłobuck 2018/2019. W imprezie wziął udział Maciej Biernacki Członek Zarządu Powiatu Kłobuckiego. W XIII turnieju wzięło udział 11 zespołów, 125 zawodników.

Na podium XIII edycji ALHPN w Kłobucku stanęły drużyny:

1. AUTODAR CZĘSTOCHOWA
  2. ANTRA KŁOBUCK
  3. NICE-HAFT

Nagrody indywidualne: MVP XIII edycji Tomziński Cezary z drużyny ANTRA KŁOBUCKMVP XIII edycji (zawodnik niezrzeszony) Rokosa Jacek z drużyny KORAL KŁOBUCK. Najlepszy strzelec XIII edycji Rokosa Jacek z drużyny KORAL KŁOBUCK. Najlepszy bramkarz XIII edycji GĄSIENICA ŁUKASZ z drużyny NICE-HAFT.