ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Festyn rodzinny w Łobodnie

04 Lipiec 2016

W niedzielę 3 lipca przy boisku LKS Oksza w Łobodnie odbył się rodzinny festyn zorganizowany przez Radę Sołecką Łobodna.

Na wszystkich mieszkańców i gości czekał szereg atrakcji i wydarzeń. Można było posłuchać występów pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Łobodnianki”, wziąć udział we wspólnym biesiadowaniu przy akordeonie czy degustować lokalne potrawy i dania. Na najmłodszych uczestników czekały atrakcyjne gry i zabawy, a na wszystkich pokaz wozów policyjnych i strażackich.

Niedzielny piknik rodzinny odwiedzili Wicestarosta Maciej Biernacki i Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.