ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

90 lat OSP Kuźniczka

04 Lipiec 2016

W minioną sobotę, 2 lipca, uroczystość 90-lecia istnienia świętowali druhowie z jednostki Ochotniczej Straży pożarnej w Kuźniczce w gminie Krzepice.

Obchody rozpoczęły się przemarszem na plac jednostki, gdzie uroczyście podniesiono flagę państwową na maszt. W części oficjalnej przemawiali zaproszeni goście, m.in. Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP -Starosta Henryk Kiepura, Wiceprezes ZP ZOSP RP Dariusz Pilśniak, Sekretarz ZP ZOSP druhna Eugenia Kubańska oraz przedstawiciele lokalnego samorządu- Burmistrz Krystian Kotynia oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Mateusz Kluba. Goście w swoich wystąpieniach podziękowali strażakom ochotnikom za ich ciężką pracę i poświęcenie dla społeczeństwa oraz życzyli kolejnych jubileuszy.