ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Festyn rodzinny Niwa-Skrzeszów

12 Lipiec 2016

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Drużyny kawalerów i żonatych oraz panien i mężatek mogły rywalizować w turniejach piłki nożnej o puchar radnej i sołtysa, na dzieci czekało wiele konkursów i zabaw z animatorem. Wspólne biesiadowanie umilały występy zespołu ludowego „Jarzębina” z Truskolas i zespołu biesiadnego „Zgrana Paka” oraz wieczorna dyskoteka. Strażacy z OSP Kłobuck  oraz policjanci z kłobuckiej komendy zaprezentowali swoje umiejętności oraz wozy bojowe i ich wyposażenia, a strażacy z Państwowej Straży Pożarnej przygotowali pokaz ratownictwa transportowego. W rodzinnym pikniku w Niwie-Skrzeszów uczestniczył Starosta Henryk Kiepura oraz Członek Zarządu Krzysztof Nowak.