70 lat MLKS Znicz Kłobuck

12 Lipiec 2016

70 rocznicę istnienia obchodził w minioną sobotę 9 lipca MLKS Znicz Kłobuck. Uroczystości odbywały się na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku. Założony w 1946 roku klub rozpoczął swój jubileusz meczem MLKS Znicz kontra reszta świata, który zakończył się wynikiem 4:1 dla klubu z Kłobucka. Po zakończonej rywalizacji sportowej Prezes Zarządu Daniel Zalski wręczył odznaki i puchary oraz podziękowania dla zasłużonych działaczy i sympatyków. Po części oficjalnej na zaproszonych gości i mieszkańców czekały pokazy akrobacji i football freestyle oraz występy i zabawa taneczna. W świętowaniu jubileuszu klubu Znicz uczestniczyli przedstawiciele samorządu powiatowego: Starosta Henryk Kiepura, Wicestarosta Maciej Biernacki oraz Członek Zarządu Krzysztof Nowak.