ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Krzepicach

14 Marzec 2024

7 marca 2024 roku w Zespole Szkół w Krzepicach odbył się Dzień Otwarty, podczas którego szkoła gościła uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych wraz z opiekunami.

Uczniowie i rodzice mieli okazję zapoznać się z ofertą szkoły i panującą na jej terenie atmosferą. Oprócz tradycyjnego zwiedzania sal lekcyjnych i otoczenia, przyszli absolwenci podstawówek uczestniczyli w lekcjach pokazowych i prezentacjach. Omówiono również realizowane przez szkołę wymiany międzynarodowe, wskazując ich walory np. rozwój umiejętności językowych czy funkcjonowanie w innej kulturze.

Wiele atrakcji czekało na gości w szkolnej auli. To tam, Samorząd Uczniowski i szkolne grupy artystyczne zaprezentowały namiastkę życia szkoły. Z udziałem młodszych kolegów odbył się również quiz z nagrodami. Działania promocyjne szkoły wspierały przedstawicielki organu prowadzącego, Pani Zdzisława Kall - Starosta Powiatu Kłobuckiego oraz Pani Joanna Kulejewska – Naczelnik Wydziału Edukacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do skorzystania z oferty Zespołu Szkół w Krzepicach.

Zdjęcia: ZS w Krzepicach