do góry
ikonaInwestycje Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa ŚląskiegoikonaOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiegoikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej w Powiecie Kłobuckim

14 Październik 2021
kategoria:
Aktualności

W dniach 13 i 14 października br. w szkołach, dla których Powiat Kłobucki jest organem prowadzącym odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

Z uwagi na okres wzmożonej zachorowalności na COVID-19 i obostrzeniami związanymi z pandemią, uroczystości odbyły się w wąskim gronie jedynie w dwóch szkołach – Zespole Szkół w Krzepicach oraz w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku.

W Zespole Szkół w Krzepicach w uroczystych obchodach DEN Powiat Kłobucki reprezentowali: Wicestarosta Powiatu Kłobuckiego Zdzisława Kall, Członek Zarządu Józef Borecki oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Joanna Kulejewska.

W Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku podczas Dnia Edukacji Narodowej obecny był Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Joanna Kulejewska.

Przedstawiciele samorządu Powiatu Kłobuckiego podczas okolicznościowych akademii, złożyli podziękowania skierowane do wszystkich pracowników oświaty wraz z bukietami kwiatów.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom Oświaty, serdeczne podziękowania za pracę na rzecz oświaty, za ważną rolę, jaką odgrywacie Państwo w procesie kształcenia młodych obywateli. Życzymy Państwu satysfakcji z pracy pedagogicznej, wielu sukcesów zawodowych i osobistych oraz poczucia ważności wykonywanego zawodu.